Obojstranný obličkový pás z ovčieho rúna so vzorom

Obličkový pás z ovčej vlny uľaví od bolestí chrbta a pomáha zmierniť reumatické problémy. Obojstranný obličkový pás je vyrobený zo 100% ovčej vlny, ktorá vytvára blahodárne suché teplo. Vďaka nemu pás uľaví od bolestí rôzneho typu – bolestí chrbta, menštruačných bolestí, pomáha zmierňovať reumatické problémy. Zabraňuje prechladnutiu a pozitívne pôsobí na problémy s močovými cestami a zápalmi.Obličkový pás perfektne kopíruje telo a tiež spevní váš chrbát. Využijete celoročne, hlavne v období zimy. Ideálny do chladného prostredia. Pás sa jednoducho zaviaže pomocou šnúrok na každej strane.Ovčia vlna je prírodným vláknom s celým radom jedinečných vlastností a blahodárne pôsobí na pokožku.

Výrobky z ovčej vlny sú antialergické – vhodné pre alergikov a astmatikov.
Majú výbornú termoregulačnú a hydroregulačnú schopnosť – vytvárajú tzv. suché teplo.
V zime hreje a v lete chladí.
Vďaka prehrievacej schopnosti ovčia vlna znižuje bolestivosť a naopak zvyšuje pohyblivosť kĺbov, svalov a šliach, vďaka čomu ju ocenia aj reumatici.
Ovčia vlna je perfektne priedušná a má terapeutický účinok.
Nedráždi pokožku, jemne masíruje nervové zakončenia na tele, a preto zlepšuje prekrvenie celého tela.Dodávame vo viacerých farebných prevedeniach bez možnosti výberu.Veľkosť bedrovej časti je 70 cm x 26 cm, celková dĺžka s popruhmi 160 cm.

VIAC INFO NÁJDEŠ TU….