Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Prehlásenie o ochrane osobných údajov

 
Spoločnosť Outlet24 s.r.o., prevádzkovateľ internetového obchodu OUTLET24 prehlasuje, že všetky osobné údaje poskytnuté kupujúcim sú spracované a uchované v súlade so  zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Uvedené údaje nebudú poskytované tretím stranám s výnimkou údajov potrebných pre prepravcu tovaru.
 
Kupujúci si môže kedykoľvek svoje osobné údaje skontrolovať a zmeniť po prihlásení sa na stránke www.outlet24.sk, v časti:  "Moje osobné údaje"
 
Používaním týchto stránok súhlasíte s tým, že môže byť od Vás požadované poskytnutie osobných údajov. Vaše osobné údaje získané prostredníctvom registrácie alebo iným spôsobom v súvislosti s Vaším používaním týchto stránok, budú uchované, spracované a použité exkluzívne len za účelom evidencie zákazníkov a záujemcov o produkty značky OUTLET24 za účelom poskytnutia jedinečnej podpory, spočívajúcej najmä v zasielaní informácií o produktoch, navrhovaní poskytovania služieb, odosielaní odpovedí na Vaše otázky alebo v tom, aby sme Vás mohli informovať o nových výrobkoch, službách alebo o propagačných akciách, ktoré Vám budú ponúknuté spoločnosťou OUTLET24. V niektorých prípadoch budú Vaše osobné údaje spracované na vyššie uvedené marketingové účely tretími osobami, ktoré konajú v súlade s inštrukciami spoločnosti OUTLET24. Používateľ tejto stránky udeľuje súhlas so spracovaním svojich poskytnutých osobných údajov na dobu neurčitú, pričom je oprávnený účinne odvolať svoj súhlas so spracovaním osobných údajov písomným oznámením zaslaným na adresu spoločnosti OUTLET24. Momentom odvolania súhlasu nesmú byť osobné údaje ďalej spracovávané a musia byť vymazané. Poskytnuté osobné údaje budú použité v súlade s právnymi predpismi platnými na území Slovenskej republiky, najmä Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Úplne znenie článku o ohcrane osobných údajov je súčasťou Obchodných podmienok, článok IX. : http://www.outlet24.sk/obchodne.podmienky
 

Pri prehliadaní webovej stránky OUTLET24, bude reklamné súbory cookie umiestnené na vašom počítači, takže môžeme pochopiť, čo vás zaujíma. Náš reklamný partner potom umožňuje zobrazenie reklám na iných miestach na základe predchádzajúcich interakcií s OUTLET24. Technicky naši partneri nezhromažďujú osobné údaje, ako je vaše meno, e-mailovú adresu, poštovú adresu alebo telefónne číslo. Môžete navštíviť túto stránku (http://www.networkadvertising.org/choices/) na odhlásenie sa z AdRoll a nezobrazovanie cielenej reklamy svojich partnerov.
 

K čomu potrebujeme údaje?

Spracovávame údaje nevyhnutné na plnenie zmluvy, v ktorej vystupuje kupujúci ako jedna zo zmluvných strán. Tieto údaje zahŕňajú meno, alebo názov spoločnosti, IČO, fakturačnú adresu, dodaciu adresu v prípade, že je iná ako fakturačná. Súčasťou naplnenia zmluvy je dodanie tovaru, Vami určeným spôsobom na Vami určené miesto.

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176