Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Milí zákazníci,


OUTLET24 Vám prináša širokú ponuku kvalitných produktov za bezkonkurenčné ceny.
Ponúkame Vám pohodlný, bezpečný a rýchly nákup, dostupný  24 hodín denne, 7 dní v týždni, ktorý je časovo neobmedzený a umožňuje nákup z každej domácnosti, kancelárie alebo akéhokoľvek miesta, kde je funkčné internetové pripojenie.
OUTLET24 Vám poskytne všetko čo potrebujete. Nemusíte už strácať hodiny vyhľadávaním na zahraničných stránkach plných produktov s nejasným pôvodom a nezrozumiteľnými obchodnými podmienkami. OUTLET24 je slovenský portál, so zlacneným kvalitným tovarom s jasným pôvodom. Všetky obchodné podmienky ako aj reklamačný poriadok sú v súlade s legislatívou Slovenskej Republiky. Ušetríme Vám nielen peniaze a hodiny strávene vyhľadávaním, ale aj obavy spojené s nákupom cez internet.
Našou prioritou je maximálne spokojný zákazník, preto kladieme obzvlášť dôraz na splnenie  aj tých najvyšších nárokov. Prinášame širokú ponukou kvalitných produktov a profesionálnych služieb. Vytvorili sme globálnu sieť dodávateľov, ktorú naďalej rozširujeme. Prinášane známe značky ale aj nové značky renomované vo svete módy. Neustále pracujeme na nových ponukách, cenových akciách a výpredajoch. Tím OUTLET24 vyberá tovar so špeciálnym citom pre aktuálne trendy, kvalitu a dizajn, samozrejme za najnižšie ceny. Cena je dôležitá, ale nie je všetko. Kvalita je pre nás rovnako dôležitá ako cena. Vždy hľadáme čo najlepšiu cenu a kvalitu v jednom. Môžete sa spoľahnúť že u nás nájdete iba originálne produkty.
Nezabúdame ani na dôležitosť bezproblémového vybavenia objednávok. OUTLET24 venuje špeciálnu pozornosť správnemu a včasnému vybaveniu Vašich objednávok. Na portáli máte k dispozícii prehľad všetkých Vašich objednávok ako aj možnosť sledovania priebehu ich vybavenia. Pri reklamáciách sa plne riadime platnými všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej Republiky. Takisto sa riadime  zákonom o ochrane spotrebiteľa, na základe ktorého je zákazník oprávnený  bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy a tovar bez uvedenia dôvodu vrátiť do 7 pracovných dní odo dňa doručenia.  Plné znenie našich Obchodných podmienok a Reklamačného poriadku nájdete v sekcii „ Obchodné podmienky“ http://outlet24.sk/obchodne.podmienky
Pravidelne pre Vás pripravujeme množstvo akcií, zliav, bonusov, súťaží a iných výhod. Za každý nákup máte možnosť získať zľavu ktorú si budete môcť uplatniť pri ďalšom nákupe. Zľavy získavate aj pri registrácii, odporúčaní priateľom a prihlásení k odberu našich noviniek. Ak sa rozhodnete pre automatický odber noviniek, získate nielen zľavu ale budete aj stále ako prví informovaní o aktuálnom dianí na OUTLET24. Nechýbame ani na facebooku, nájdete nás na https://www.facebook.com/outlet24sk. Budeme radi keď nás podporíte, prípadne sa podelíte o svoju skúsenosť s OUTLET24.


Prajeme Vám príjemné nakupovanie na portáli OUTLET24

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176