Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Spôsoby doručenia

Poštovné = Kuriér

Pri výbere doručenia "Poštovné" ide o doručenie kuriérom, je doba dodania 1 - 2 pracovné dňi odo dňa expedície zásielky zo skladu OUTLET24. O termíne expedície zásielky Vás budeme informovať e-mailom. V prípade, že Vás kuriér na Vami uvedenej doručovacej adrese  nezastihne, bude Vám zanechaná správa spolu s kontaktom na kuriéra, na ktorom sa môžete priamo s doručovateľom dohodnúť na dodaní zásielky. V prípade záujmu o číslo zásielky, zašlite žiadosť e-mailom na adresu info@outlet24.sk

Cenník dopravy zásielok v rámci Slovenskej republiky.

•    Kuriér DHL:  do 5 kg - 3,50 €

Dobierka

Pri doručení kuriérom ponúkame možnosť dobierky. V prípade že máte záujem o doručenie na dobierku, je potrebné túto možnosť zvoliť pri výbere spôsobu platby, ako „Platba dobierkou“. Cena za dobierku je 1,50 €.

 

Všetky zásielky sú poistené a zodpovedá za ne doručovateľ.

 

Doručenie zdarma 

Pri nákupe nad 99,-€ doprava zdarma. Pri objednávkach do 99,-€ je cena dopravy vypočítaná na základe výberu spôsobu dopravy a celkovej  váhy objednávky. Cena za dopravu je uvedená na objednávke pred potvrdením objednávky a pripočítaná k celkovej cene na úhradu. Pri zásielkach mimo územia Slovenskej Republiky, je doprava a cena za dopravu ustanovená individuálne na základe dohody medzi kupujúcim a predávajúcim.

Výmeny

Pri tovare v hodnote nad 30 € poskytujeme bezplatné výmeny. Poštovné za zaslanie tovaru za výmenu hradí predávajúci. Pri výmenach v hodnote pod 30 € hradí poštovné za zaslanie tovaru na výmenu kupujúci. Hodnotu 30 € je možné doplniť aj objednaním nového tovaru.

Upozorňujeme

Zákazník je povinný vždy si zásielku prekontrolovať a prevziať iba ak nie je nijako poškodený vonkajší obal. V prípade že je obal poškodený, môže tovar prebrať ale musíte túto skutočnosť uviesť do prepravného listu. V prípade vážneho vonkajšieho poškodenia je nevyhnutné ihneď spísať protokol o poškodení a zásielku nepreberať.

Doby dodania

Doba dodania sa počíta odo dňa expedície zásielky zo skladu  OUTLET24. Tovar, ktorý je na sklade OUTLET24,  je expedovaný okamžite po úhrade plnej kúpnej ceny. V prípade  výberu doručenia na dobierku, su objednávky odoslané do 13:00 expedované v daný deň, neskoršie objednávky sú expedované následujúci pracovný deň. Tovar objednaný v sobotu, nedeľu a sviatok bude zaslaný až následujúci pracovný deň.  O presnom termíne dodania Vás budeme informovať e-mailom.

Poučenie:

Spoločnosť INPESA LTD (ako predávajúci) nezodpovedá za chyby spôsobené prepravcami tovaru, omeškania zásielok, nevhodné správanie kuriérov, a iné záležitosti spojené s doručením zásielok, vzhľadom na fakt že nieje v kompetencií a dosahu  spoločnosti INPESA LTD ovplvniť konanie doručovateľskej spoločnosti, alebo pošty. Pokiaľ je doručená zásielka poškodená, nepodpisujete doručovateľovi dodací list, kým za jeho prítomnosti neskontrolujete tovar pod obalom! V prípade poškodenia tovaru zdokumentujte poškodenie (najlepšie fotografiou), spíšte reklamáciu s doručovateľom a bezodkladne o tejto skutočnosti informujte predávajúceho. Následne pri riešení reklamácie ste povinný poskytnúť maximálnu súčinnosť.

Ak zásielka nebola pri preberaní poškodená, a napriek tomu je po rozbalení tovar poškodený, ohláste to ihneď (najneskôr do troch pracovných dní ) na dispečing prepravnej spoločnosti, resp. nás bezodkladne kontaktujte aby sme dohodli ďalší postup! Po ohlásení bude prepravca iniciovať spísanie škodového protokolu a následne zabezpečí odovzdanie tovaru za účelom reklamácie na zákaznícky servis nášho internetového obchodu. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie produktu nebudú akceptované.

Spôsoby platby

Naším klientom ponúkame širokú škálu výberu z rôznych platobných možností.

Platba dobierkou
Ak máte záujem o dobierku, je potrebné pri  výbere spôsobu platby zvoliť možnosť „ Platba dobierkou“. Možnosť platby dobierkou ponúkame pri doručovaní kurierskou službou. K celkovej cene objednávky Vám bude pripočítaný  poplatok za dobierku v o výške 1,50 Eur s DPH. Celkovú cenu aj s poplatkom za dobierku, uhradíte v hotovosti alebo kartou (pokial kuriérska spoločnosť danný produkt poskytuje) kuriérovi pri doručení zásielky.

Platba prevodom na účet
Ponúkame možnosť úhrady bankovým prevodom. Výhodou platby prevodom je, že je dostupný pre majiteľov účtov v ktorejkoľvek banke. V prípade že sa rozhodnete pre platbu bankovým prevodom, môže byť termín dodania tovaru ovplyvnený dobou prijatia platby. Tovar bude expedovaný až po pripísaní platby na účet spoločnosti OUTLET24. Daňový doklad obdržíte spolu s tovarom.

Paypal
Medzinárodný platobný systém, ktorý umožňuje rýchly a pohodlný prevod internetových platieb. Tento systém umožňuje posielať peniaze medzi užívateľmi paypal systému, pričom každý účet je prepojený na banku užívateľa. Platby medzi účtami prebiehajú takmer okamžite. Hlavnou výhodou tohto systému je, že nemusíte používať debetnú/kreditnú kartu a máte možnosť platiť úplne anonymne. Kompletné osobné údaje má iba spoločnosť PayPal. Bližšie informácie o PayPal systéme nájdete na:https://www.paypal.com/sk

 

 

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176