Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Valentín z lásky k Vám :)

Vytvorené: 09.02.14

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Keďže sa nám blíži Valentín, deň lásky a zamilovaných, rozhodli sme sa prejaviť našu lásku k Vám, našim zákazníkom. Vymysleli sme pre Vás ďalšiu Super akciu, 1 + 1 za polovicu.

 

S našou Playboyovskou Sexi akciou Vám nielen dáme darček ale aj vyriešime otázku čo kúpiť polovičke na Valentína. Ak v mesiaci Február kúpite jeden výrobok značky Playboy, druhý máte od nás iba za polovicu. 

Prečo práve Playboy?  Sexy Playboy zajačíka pozná každý. A práve tak atraktívne a sexy sú aj všetky výrobky nesúce logo tejto značky. Každý jeden výrobok je ozdobený symbolom Playboy zajačika. Okrem Playboy zajačika a atraktívnych dizajnov sú výrobky značky Playboy zdobené krásnymi srdiečkami, symbolo lásky. 

Tieto trendy šperky zdobené sexy zajačikmi a srdiečkami hovoria za všetko. Obdaruj aj ty svoju polovičku nielen krásnym šperkom ale aj pocitom výnimočnosti a atraktívnosti. Veď koniec koncov každá žena túži byť sexy Playboy zajačikom. Vyber si toho svojho zajačika v ponuke Outlet24.sk.

 

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176