Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Toto si na seba nikdy neobliekajte!

Vytvorené: 19.05.14

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Súdnosť niektorých ľudí nepozná hraníc. Nie, nehovoríme o celebritách, ktoré chcú zaujať, keď nie umením, tak aspoň outfitom, ale o bežných ľuďoch, ktorí sa vedia poriadne, ale poriadne dohabať. Pouč sa z ich chýb a toto si na seba nikdy nedávaj!

  1. Tričko, spod ktorého ti vytŕčajú šunky

Či už si žena, alebo muž, nikdy si neobliekaj malé tesné tričko, spod ktorého ti vytŕča sádielko. Vyzerá to naozaj strašne. Spravíš lepšie, ak si dáš radšej voľnejší top v tmavej farbe.

  1. Dámske plavky, ak si muž

Naozaj, naozaj nie je vhodné, aby si muži obliekali dámske plavky na verejnosti. a to nehovoríme len o vrchnom diely, ale aj o tesných a tangáčových pánskych kúskoch. Páni, toto je naozaj brrr!

  1. Ultrakrátke šortky, ak máte celulitídu

Ak máte naozaj silnú celulitídu, nedávajte si ultrakrátke šortky. Inak, takéto minigaťušky by nemali nosiť ani dámy v rokoch. Predsa len je to kúsok určený pre mladé štíhle kočky.

  1. Infantilné ružové kúsky

Ružová je skvelá a príjemná farba.. keď jej je primerane a hodí sa. Avšak niekedy je ružovej naozaj veľa a vtedy to celé vypáli zle – asi takto.

  1. Presvitajúce legíny

Legíny sú jeden fantastický kúsok, ktorý sa dá krásne kombinovať a lichotí všetkým postavám – TAKMER. Treba si však dať pozor, aby vám spod legín nepresvitali tigrované nohavičky či niečo iné, teda, ak idete na verejnosť. Doma si noste, čo chcete!

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176