Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Tieto doplnky musíš v šatníku mať

Vytvorené: 24.04.14

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

V minulých našich článkoch sme si hovorili, ktoré kúsky musíš v šatníku mať a ako ich navzájom kombinovať. Dnes si povedzme, aké doplnky by nemali v tvojom šatníku chýbať, aby si dotvorila dokonalý – štýlový look.

Kabelka

O tom, že je dôležité mať kvalitnú kabelu sa snáď ani nemusíme baviť. Čo ti však chceme povedať je to, aké kabelky by si mala mať. Tak poďme na to. V prvom rade by to mala byť jedna perfektná, možno aj značková, kabelka strednej veľkosti na bežné, ale aj príležitostné nosenie. Môže byť výraznejšej farby či so vzorom. Ďalej by to mala byť väčšia menej výrazná kabelka, odporúčame neutrálnej farby, aby si ju mohla ľahšie kombinovať, na denné nosenie. A v neposlednom rade je to listová kabelka, ideálne čiernej farby, ktorú môžeš nosiť k večernej róbe, na párty, oslavy...

Opasok

Kvalitný opasok proste musí byť! Môžeš ho využiť nielen do jeansov, ale aj na sukňu, na košeľu, na dlhší tenší sveter... Aj v tomto prípade je ideálny v neutrálnej farbe – hnedý, béžový, biely, šedý, alebo naopak vo výraznej farbe – červená, neónovo žltá. Okrem toho nezabúdaj, že opasok sa dá zaviazať aj inak ako klasicky.

Šperky

V tomto prípade rozprávajme o náramkoch, prsteňoch či retiazkach. Náramky pevné či retiazkové sú ideálne k saku s ohrnutými rukávmi, ku košeli, k šatám či k svetríku so sukňou. V šatníku by ti nemal chýbať ani výrazný náhrdelník, ktorým môžeš oživiť neutrálny outfit. Pokiaľ nenosíš náhrdelníky, tak si vyber výrazný prsteň. Okrem toho by si mala mať jeden síce menej výrazný, ale o to zaujímavejší prsteň, ktorý bude mať pre teba význam.

Hodinky

Ani kvalitné hodinky nesmú chýbať, ani keď nosíš mobil pritlačený k nosu. Hodinky môžeš nosiť spolu s pevnými či retiazkovými náramkami. Môžu byť malé strieborné či zlaté, ale aj väčšie, alebo opäť môžeme napísať výrazné hodinky, ktoré doplnia tvoj outfit a podčiarknu tvoju osobnosť.

Šatky a šále

Ktorá z nás nemá doma kopu šatiek a šálov? V tomto prípade je však dôležitá kvalita ako kvantita. Dopraj si jednu kvalitnú šatku v neutrálnej farbe, ktorú môžeš nosiť ku košeli, saku, šatám, na trenčkot, ale aj k topu či tričku. Rovnako pletený hrubší šál neutrálnej farby musíš v šatníku mať.

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176