Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Poznáte už MiCoach?

Vytvorené: 22.04.14

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

MiCoach, už názov napovedá, že pôjde o nejakého "coucha", teda trénera. MiCoach je taká malá zelená bunka, ktorá je ukrytá v topánke aby mohla mapovať každý krok. Ale dokáže toho omnoho viac. 

 

S miCoach si vieme nastaviť individuálny plán tréningu, ako aj naše osobné ciele. Zachytí rýchlosť, vzdialenosť, získava údaje o sile, pružnosti, synchronizuje sa online a tak umožňuje sledovať naše pokroky a analyzovať naše výkony. Tak ako skutočný tréner, ktorého však máme stále nadosah . Je šikovne ukrytý v teniske, takže ani nevieme,že ho máme pri sebe, nijako nás neobmedzuje. To však neznamená, že nesleduje každý pohyb. Cez sluchadlá vysiela spätnú hlasovú väzbu ako správny tréner. Je neoblomný a 100% objektívny, nepozná žiadne výhovorky ani prekážky pri napĺňani plánov. Vie si niektorá z Vás predstaviť ideálnejšieho trénera?

Ak sa chceš dozvedieť viac, úplne všetko nájdeš na Adidas miCoach stránke: http://www.micoach.sk/content/view/ako-to-funguje

Ak  sme Ťa už presvedčili? Tak hor sa do toho! Nie je lepší čas začať ako práve na jar, keď sa všetko prebúdza a vonku svieti slniečko. 

Tenisky s miCoach nájdeš a kúpiš tu: https://www.outlet24.sk/e/12784 , https://www.outlet24.sk/e/12779

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176