Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Letný výpredaj

Vytvorené: 22.08.13

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

 Leto ešte nekončí! Ešte nás čaká mnoho teplých a slnečných dní. Takže kúsky z Letného výpredaju sa Vám určite oplati kúpiť.

Až do konca augusta máte možnosť využiť letný výpredaj v outlete24.  V letnom výpredaji nájdete množstvo značiek svetových formátov za neodolateľné ceny a zľavy až 90%.

Vyberať je naozaj z čoho. V ponuke sú módne kúsky pre dámy, pánov, ale aj nejmenších.  Za neuverieľné ceny o akých sa Vám ani nesnívalo môžete mať teraz značkové kúsky od špičkových značiek ako DIESEL, Berhska, Adidas, Killah, Miss Sixty, GAS, GUESS, Juicy Couture, Puma, Tommy Hilfiger a mnoho ďalších. Každý deň až do konca augusta pribúdaju vo výpredaji nové veci. S blížiacim  sa koncom augusta sa zľavy ešte zvyšujú. Sledujte Letný výpredaj aby sa Vám ušiel Váš kúsok. 

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176