Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

ENVY kvalita za rozumnú cenu!

Vytvorené: 07.11.13

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Aj vy hľadáte kvalitu za rozumnú cenu? Tak potom nám dovoľte predstaviť Vám značku ENVY. 

Značka ENVY vznikla v roku 2001 v Česku. Počas svojho nie dlhého pôsobenia si získala množstvo nadšencov, a hoci vo svete nie je dlho, stala sa jednou z najprestížnejších značiek ponúkajúce outdoorové, softshellové, voľnočasové ale aj rekreačné oblečenie. Navyše prináša vyváženú ponuku módnych odevov a doplnkov ako pre extrémne podmienky, tak pre bežné využitie v každodennom živote, pričom však nechýba ich kvalitné prevedenie, technické riešenie atraktívny dizajn. Každý jeden kúsok z dieľne ENVY je plný detailov a najnovších vychytávok čo sa týka dizajnu a funkčných doplnkov pre maximány komfort pri športe. 

Ako partner výrobcu Vám prinášame jesennú i zimnú kolekciu pre pánov, dámy a deti. Kompletnú ponuku nájdete v našom e-shope pod ENVY, jednotlivé kúsky máme vystavené aj v našej predajni Outlet24 na Záhradníckej 95 v Bratislave.  

Vďaka Outlet24 sú tieto kúsky, ktoré Vám budú všetci závidieť na dosah ruky tak ako nikdy predtým. 

Viac o tejto značke sa dočítate priamo na stránke výrobcu: http://www.envy-sport.com/envy/category/timeline/

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176