Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

Ako žijú bohatí a slávni?

Vytvorené: 12.01.14

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

V dnešnom blogu by sme Vám radi ukázali pár domov slávnych ludí, ktorí žijú (žili) ... kde inde ako na slnečnom Miami :) Medzi Miami (mesto) a Miami Beach je množstvo ostrvov (nič zvlášte!), ktoré sú však umelo vytvorené. Na tieto ostrvovy sa velmi ťažko dostanete, niketoré z nich nemajú vôbec žiadnu príjazdovú cestu. Poviete si ako sa na ne dostanem?! Jednoducho! Stačí Vám vrtulník alebo vlastná jachta a ste na ktorom kolvek ostrove :) Z dôvodu súkromia, celoročne krásneho počasia, prestíže a tej krásy čo Vám toto mesto môže ponúknuť sa tu nakopili známi, bohatí a slávni. Bývajú jeden vedľa druhého. Mená ako Enrique Iglesias, Will Smith, Justin Bieber a mnoho iných. No dost bolo rečí podme si pár "chalúpok" ukázať :)

V tejto vilke žije Justin Bieber, tú obrovskú jachtu čo mu parkuje pred domom vlastní známi spevák USHER a je samozrejme na prenájom. Stojí len 100 000 USD na deň :)

Táto krasna historická vilka patrila najznámejšiemu mafianovi Al Caponemu. Oproti na opačnom brehu mali vilu jeho ochrankári a za ňou bol jeho vlastný súkromný kostol.

Táto krasna moderná vila patrí znamemu raperovi Lil Wayenovi, jeho susedkou je známa modelka Tyra Banks.

Jedným z najvačších a najviac chránených domov pred očami zvedavcov má Will Smith.

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176