Doručenie do 24hDoručenie do 24h Garancia originality a najlepšej cenyGarancia originality a najlepšej ceny Výmena tovaru do 30 dníVýmena tovaru do 30 dní Zľavy až do výšky 80%Zľavy až do výšky 80% Doručenie zdarma nad 100€Doručenie zdarma nad 100€
SlovenskyČesky

5 najhorších a 5 najkrajších svadobných šiat

Vytvorené: 02.05.14

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Vybrali sme pre vás 5 svadobných šiat, z ktorých sa vám dvihne žalúdok a naopak, 5 šiat, ktoré sú naozaj nádherné. Prvá nevesta chcela byť asi sexi, ale trošíčku to prehnala...alebo si možno medzi skúškou šiat a svadbou dala zväčšiť svoje horné partie? Zaujímalo by nás, čo na tento jej outfit povedal manžel a svokra :-)

Druhá nevesta je asi z kategórie „gipsy“. Avšak ani toto ju neospravedlňuje pri výbere tohto nevkusu. A možno to bolo skôr určené na svadobnú noc... Tretia nevesta z kategórie „svadba strašidiel“ vyzerá, akoby pred svadbou prešla cez punčovú mláku. Nevieme, ako vám, ale nám tieto šaty ako svadobné vôbec neprídu.

Štvrté šaty sú zrejme dielom nejakého „talentovaného“ návrhára. Našťastie, nevieme, či ich niektorá nevesta aj použila. Posledná nevesta je tiež ako zo zlého vtipu. Zrejme jej nič nehovorí „menej je viacej“. Ak by však patrila do kategórie gipsy neviest, tak sú jej šaty fakt strohé.

Na zlepšenie nálady sme pre vás vybrali aj päť naozaj krásnych svadobných šiat. Takže tu je náš rebríček:

Predchádzajúci | Nasledujúci | Späť na zoznam článkov

Otvoriť panel
Newsletter
Nepremeškaj
najvýhodnejšie
ponuky
Buď ako prvý
informovaný
o novinkách,
akciách a zľavách

Next 176